Nové členství

Je nutné se přihlásit do uživatelského účtu na czechtriseries. Kdo uživatelský účet nemá, tak si jej zřídí zde: http://www.czechtriseries.cz/account/check.

Po přihlášení do účtu, pak žadatel zobrazí svůj profil a v levém sloupci zvolí ,,Členství v ČTA“. Na další stránce pak klikne na modrý obdélník s nápisem ,,Chci se stát členem ČTA“.
Druhou možností je postupovat dle tohoto odkazu: http://www.czechtriseries.cz/about/individualmembership. Po odeslání žádosti přijde zástupci klubu automatický e-mail, kde žádost v czechtriseries potvrdí.

 

 

 

Přestup

Opět je nutné mít uživatelský účet. Po přihlášení pak žadatel zobrazí svůj profil a v levém sloupci zvolí „Členství ve sportovním klubu“. Na následující stránce pak klikne na ,,Žádost o přestup do jiného klubu“. Po odeslání žádosti přijde zástupci klubu také automatický e-mail, kde žádost v czechtriseries potvrdí. O vyjádření mateřského klubu požádá ČTA a následně požádá i o odsouhlasení technického ředitele ČTA.

V případě, že je žadatelům méně jak 18 let, tak požádá ČTA zákonné zástupce o souhlas a to jak u nových členů, tak u přestupů. Pošle jim žádost, tu vytisknou, podepíšou a pošlou zpět na ČTA. V případě, že bude chybět elektronická pasová fotografie, tak žadatele požádají o zaslání.