Kemp v Krušných horách

Kemp v Krušných horách

Ve dnech 25.- 27.října jsme si zatrénovali v krásném prostředí v okolí Božího Daru a Klínovce. Čekaly na nás 3 dny plné tréninku s jasnými cíli: zlepšit techniku na horském kole a dále rozvíjet základní vytrvalost jak na kole, tak na běhu. Kempu se zúčastnili na základě výkonnostních testů nejlepší závodníci z „Přípravky“ a „Team15+“.

Mezi trenéry přijal pozvánku i náš dlouhodobě nejlepší terénní triatlonista Honza Kubíček, který nám nejen poradil s technikou na biku, ale byl také skvělým průvodcem po krušnohorských hřebenech.

Jeden celý den jsme se věnovali technice sjezdu na nejlepších flowtrailových tratích v ČR v TrailParku na Klínovci a také běžecké abecedě pod dohledem dalšího experta Miroslava Vícha. V dalších dnech jsme najížděli a naběhávali kilometry základní vytrvalosti v okolí „Božáku“, budovali jsme tak základ pro další fáze přípravy.

Útočiště jsme našli v penzionu Engadin, který nás svou polohou, vybavením (wellnes, volnočasové hřiště) a personálem mile překvapil, určitě jsme tu nebyli naposledy.

Další soustředění nás čeká v prosinci ve Sportovním centru Nymburk, kde se budou připravovat naši elitní závodníci.

Tomáš Plojhar

IMG_8771
IMG_8773
IMG_8772
IMG_8760

Previous
Next