TriatlonFest Račice 2020 – 2.den

TriatlonFest Račice 2020 – 2.den

Ráno jsme začali rovnou triatlonem nejmenších, kde jsme měli hned několik želízek v ohni. Honzík Staněk obsadil v nejmladší kategorii kluků 8-9let parádní 3.místo. V kategorii žáků 10-11let závodila Nela Marková, Majda Rutarová, Kuba Černý, Tadeáš Bíba a Timm Šmehlík. Nelča vybojovala svou první medaili z triatlonu a to hned stříbrnou. Majda si ve stejném závodě doběhla pro 3.místo. Timm si stejně jako Majda vybojoval bronzovou medaili. Kubovi Černému unikly stupně vítězů jen o kousek a dokončil na 4.místě. A Tadeáš Bíba doběhl na místě 11.
V mladších žácích jsme taktéž brali medaili a to zásluhou Kačky Chytilové, která stejně jako včera ukázala svou perfektní formu a celý závod vyhrála. Kája Rutarová doběhla na 11.místě.
Klukům to uniklo jen o vlásek. Mikuláš Bíba vybojoval díky skvělému finiši na běhu 4.místo, Matěj Kubias doběhl na 7.místě.
Ve starších žácích jsme opět brali cenné kovy a to hned dvakrát. Barča Jedličková doběhla na krásném 2.místě a Filip Nýdrle bojovným výkonem vylovil z kanálu v Račicích 3.místo. Kristýna Dvořáková doběhla o dvě příčky za Bárou, tedy na 4.místě. Anička Šmídová dokončila na 10.místě, Verča Churavá na 12.místě a Andrea Švecová o příčku níž. Kubovi Součkovi to dnes moc nesedlo po technické stránce a do cíle doběhl na 11.místě.
V dorostenecké kategorii jsme zásluhou Danči Přikrylové brali taktéž medaili. Dana si celý závod skvěle kontrolovala a přesvědčivým výkonem po zásluze vyhrála! Adam Weber doběhl na místě 18. a Martin Nosek na 22.místě.
V juniorech nám medaile bohužel unikla. Matěj Marek v hlavním závodu obsadil 12.místo celkově mezi muži, v kategorii bral nepopulární 4.místo. Filip Matějovič v nabité konkurenci kategorie obsadil 8.místo a Michal Strejc 9.místo.Filip Kubec, Ondřej Jolcsik a Jakub Marek se také statečně prali ale bohužel to na lepší místo než 11. nestačilo.
V juniorkách jsme měli jedinou zástupkyni a to Barču Stupkovou, která vybojovala 6.místo v kategorii.
V ženách za náš oddíl závodila Tereza Zimovjanová, která výborně odstartovala plavání a cyklistiku ale na běhu to bohužel nestačilo a skončila na 6.místě mezi ženami 20-29let.
Nejstarší a tedy nezkušenější mohykán na startu byl od nás Martin Matějovič, ten svou kategorii suverénně vyhrál a získal další zlatou medaili do sbírky.
Zítra zakončíme TriatlonFestival týmovými štafetami, tak snad to ještě zacinká… Držte nám palce a fanděte na dálku!

Karolína Svobodová

4. 7. 2020

4.7.1
4.7.2
4.7.3
4.7.4
4.7.5
4.7.6
4.7.7
4.7.8
4.7.9
4.7.10

Previous
Next