Aquatlon v Praze a Predator Race v Plzni

Aquatlon v Praze a Predator Race v Plzni

Zřejmě naposledy jsme si letos zazávodili.
Část našich závodníků se vypravila na  poslední kolo ČP v aquatlonu a vedli si jednoduše skvěle.💪 V kategorii mladších žaček svou letošní bohatou medailovou sbírku uzavřela 3.místem Kateřina Chytilová.    Kategorii starších žaček jsme měli 3 závodnice a rovnou dvě získaly nejcennější kovy. Barča Jedličková dokázala zvítězit. Kristýna Dvořáková doběhla o 17s později a získala stříbrnou medaili. Andrea Švecová doběhla za děvčaty o minutu později a brala 4.místo.
Kategorii dorostenek suverénně ovládla naše Dana Přikrylová, která nejen vyhrála svou věkovou kategorii, ale nenašla přemožitelku ani v celkovém pořadí a celý závod v ženské kategorii vyhrála!
V juniorkách se představila Baru Stupková, která svou kategorii vyhrála a svým časem dosáhla si na 2.nejlepší ženský čas dne a spolu s Dančou vystoupaly na nejvyšší příčky v celkovém pořadí.
Mezi staršími žáky se představil Jakub Souček, který v napínavém závodě dokončil na nepopulárním 4.místě. V dorostencích překvapil  Martin „Miguel“ Nosek, který vybojoval bronzovou medaili a může se radovat z letošní první medaile v rámci ČP. V mužích 30-39let nás reprezentoval Olda Dienstbier, který vybojoval krásné 2.místo!!
V sobotu se také uskutečnil v okolí Velkého boleveckého rybníka Predator RUN Plzeň. Na něm se představily sestry Rutarovy – Majda a Kačka. Závod suverénně ovládly a mohly se radovat z dalšího vítězství na překážkových závodech.
Držte nám dále palce, trénujeme i v těchto „těžkých“ časech a těšíme se viděnou při dalších sportovních kláních.
Sportu zdar a triatlonu zvlášť!
Karolína Svobodová

3.10.7
3.10.6(1)
3.10.2(1)
3.10.3
3.10.5(1)
3.10.4(1)
3.10.1.(1)

Previous
Next